Hatay Ders Dünyası Kurs Merkezi

DERS DÜNYASI HATAY KURS MERKEZİ olarak 28 yıldır eğitim sektöründe deneyim ve tecrübesiyle söz sahibi bir kurum olarak evrensel bir altyapı ve çağdaş standartlarda hizmet vermekteyiz. Sevgi ve güven temelli bir ortamda çocukların kendilerini ait hissettikleri bir kurumda olmaları Öğrencilerimizi bire bir tanıyarak bir aile ortamı sıcaklığı ile kucaklarız. Çünkü öğrenci mutluluğunun başarıyı ve özgüveni beraberinde getirdiğini biliyoruz. Çocuklarımızın okul sonrası zamanlarını temiz, güvenli ve huzurlu bir ortamda geçirmelerini ve bu arada derslerini tekrar etmiş, ödevlerini bitirmiş olmalarını sağlayarak evde anne baba ile çocuğun yaşayabileceği keyifli anlar geçirmelerini hedefliyoruz. Ders Dünyası Hatay Kurs Merkezimizde güçlü, bilgili, aydın ve dinamik yönetim ve öğretmen kadrosuyla lider, çağdaş bir Türkiye’nin geleceğinde önemli görevler üstlenecek gençler yetiştirerek, Atatürk ilke ve inkılapları doğrultusunda araştırmacı, girişimci ve yaratıcılığı teşvik eden kaliteli bir eğitim sunmaktayız.

Önce Öğrenci ve Sonra Veli Mutluluğu Önceliğimizdir.

Ders Dünyası Hatay Kurs Merkezimiz

Kalite standartlarının en büyük garantisi siz velilerimize sunduğu “ŞEFFAFLIK” ilkesidir. Sunulan standartların anlık değil, bütün bir yıl boyunca devam eden standartlar olduğu konusundaki en büyük kurumsal garantimizi şeffaflık ilkesi oluşturmaktadır. Milli Eğitim Bakanlığına bağlı Kurumumuzda, çocuklarımızın en iyi eğitimi alması amacının yanında, güvenlikleri ve konforları açısından da üst düzey detayları göz önüne alarak, çevre yerleşim yerleri için kolaylıkla ulaşılabilecek konumu, fiziksel altyapısı, izlediği eğitim programları ve profesyonel, güler yüzlü ve mutlu kadrosuyla, gelecek güzel günlerde mutlu nesiller yetiştirmek istiyoruz.

Hatay etüt merkezi

ATATÜRKÇÜ bir çizgide, ÇAĞDAŞ, özgüven duygusu gelişmiş birer DÜNYA VATANDAŞI olarak yetiştirmeyi hedefliyoruz. Onun devrimlerine ve bizlere emanet ettiği Cumhuriyetin temel değerlerine inanan, çalışan, üreten gençler yetiştirmeyi bir görev kabul ediyor; bu yolda verdiğimiz emeğin ve elde ettiğimiz başarının haklı gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz. Bu gururu bizimle paylaşacak tüm velilerimizi, çocuklarımızı Ders Dünyası Hatay Ailesi’ne’’ katılmaya davet ediyoruz.

" Çalışmadan, yorulmadan, üretmeden rahat yaşamak isteyenler önce onurlarını, sonra özgürlüklerini, daha sonra bağımsızlık ve geleceklerini kaybederler."

Mustafa Kemal Atatürk.

Hatay Ders Dünyası Kurs & Etüt

Randevu ve Bilgi İçin: 0232 245 02 50